6698 Sayılı KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ) kapsamında aydınlatma metnini okumak için tıklayınız. KAPAT
İletişim Bilgileri, Özel Mersin Akademi Hastanesi | Sağlıkta Güven
X Hastanemize Muayene veya Kontrol için Gelmek İsteyen Diyabet Hastalarımızın, Hastanemizden Randevu Almaları Rica Olunur.
  • Güveercin
  • Güveercin
0324 328 68 68 0324 325 15 55 Diyabet Bölümü

İLETİŞİM

ANASAYFA

İLETİŞİM

24 Ekim 2015 Cumartesi   |   274725  Kez Görüntülendi

İletişim Bilgileri

 

Özel Mersin Akademi Hastanesi Ulaşım Araçları;

1. ÇEVRE YOLU SARI - KIRMIZI DOLMUŞLAR: Çilek Mah., Eski Otogar, Devlet Hastanesi, Çetinkaya, Pozcu Çevreyolu, Forum AVM. ve ÖZEL MERSİN AKADEMİ HASTANESİ.


2. CUMHURİYET (GÜVENEVLER): İstasyon, PTT, Atatürk Parkı, Özgür Çocuk Parkı, Çetinkaya, Kapalı Spor Salonu, Güven Sitesi, Forum Kavşağı ve ÖZEL MERSİN AKADEMİ HASTANESİ.


3. POZCU KOOP. (50. YIL): İstasyon, PTT, Atatürk Parkı, Çamlıbel, Ordu Evi, Hilton Oteli, Pozcu Postanesi, Forum AVM., Yenişehir Kaymakamlığı, Forum Yaşam Hastanesi göbeği ve ÖZEL MERSİN AKADEMİ HASTANESİ.


AYRICA:

Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Araçlarına(otobüs) ait  36-44 Hat numaralı Otobüslerle Özel Mersin Akademi Hastanesine Ulaşabilirsiniz.

Hastanemize en yakın havaalani Adana da bulunan Şakirpaşa Havaalanidir. Adana Havalimanından hastanemize ulaşımda Havaş Sevisini, tren garindan tren seferini ve Adana - Mersin  arası çalışan minibüs hatlarını kullanabilirsiniz.Forum Avm  ya da tren garinda indiğinizde şehir içinde Çevre Yolu Sarı - Kırmızı Dolmuşlari, Cumhuriyet (Güvenler ) Dolmuşunu, Pozcu Koop. (50. Yıl) Dolmuşunu kullanabilirsiniz. Ayrıca şehir içi ulaşımda büyükşehir belediyesinin toplu taşıma araçlarından 36 ya da 44 Hat numaralı otobüslerle hastanemize ulaşabilirsiniz.

36 Numaralı Otobüs Güzergahı

44 Numaralı Otobüs Güzergahı

Google Harita ile Hastaneye Ulaş (Navigasyon)

Detaylı Bilgi

 

Halk Otobüsü İle Ulaşım

45 Evler ve 50. Yıl özel halk otobüsü güzergahı ile hastanemize ulaşım aşağıdaki haritadaki gibidir.

 

Haritada Yerimiz
 

İletişim Formu

Adınız, Soyadınız
:
Telefon
:
E-Posta Adresi
:
Adres
:
Notunuz
 
Güvenlik
   DEĞİŞTİR
Güvenlik
: